Українська

Ukrain-Flag.jpg
 
 

Ласкаво просимо на нашу українську сторінку.

Дякуємо, що перевірили нашу церковну сторінку.

Ми - баптистська церква Свободи Міхас Коста / Фуенгірола (Iglesia Bautista Libertad), мультикультурна та багатомовна сім'я відрожених у Христі. Наша церковна сім'я складається з людей із різних країн світу. Наші послуги передусім іспанською, змішаною з англійською мовою, а також з українськими / російськими перекладачами в конгрегації. Наш пастор є рідним англійським промовцем, який вільно володіє іспанською мовою.

Тут у Лібертаді(Свободі) ми дійсно намагаємося бути церквою, яка зустрічається з людьми, якими  вони є, незалежно від того, чи ви йшли за Ісусом протягом багатьох років, або ви тільки починаєте досліджувати віру. Наша надія щодо вас полягає в тому, щоб ви пізнали Божу любов та зустріли турботливих небайдужих людей.

Ми прагнемо бути більше, ніж люди, які збираються лише по неділях. Наше бажання - бути спільнотою та місією разом. Ми віримо в те, що коли ми є змінені Христом, нас покликано бути сіллю та світлом наших спільнот та навколишнього світу, поблизу і далеко. Ми хотіли б мати можливість зустрітися з вами, молитися з вами і познайомитися з вами та вашою історією.

"Ми запрошуємо вас приєднатись до нас за однією із наших наступних службових послуг і за чашкою кави". :)


 
DSC_0774.JPG

Розклад наших церковних служб.

У неділю вранці о 12:00 ранку.
Наше недільне ранкове службове заняття починається зі співу / музики та спеціального часу, щоб зустріти та вітати тих, хто навколо вас. Потім ми робимо оголошення про майбутню церковну діяльність, після чого читаємо Біблію, а потім проповідь згідно з прочитаним Божим Словом. Тут, у Лібертаді, ви побачите, що ми глибоко цінуємо Слово Боже (Біблію) як наше джерело віри та нашого провідника, щоб слідувати за Господом Ісусом Христом у нашому повсякденному житті.

"Тож віра від слухання, а слухання через Слово Христове ". - Римлян 10:17

 

Біблійне навчання у неділю ввечері о 11:00
У неділю вечорами ми зустрічаємося на час Духовного співу і вивчення Біблії. У нас є групові заняття для дітей, молоді та дорослих, призначені для того, щоб допомогти вам рости у вашій вірі та вашій християнській ході з Господом.

"Навчайся, щоб показати себе затвердженого для Бога, робітника, якого не потрібно посоромляти, який правильно послуговується словом істини".  

2 Тимофію 2:15

BibleStudy.jpg
IMG_8881.jpg

Молитва по четвергах о 20:00
У четвер ввечері ми збираємося для короткого вивчення Божого Слова та часу, який ми разом проводимо у молитві.

"Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою". Филип'ян 4: 6

 

'' Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне. "

Від Івана 3:16